top of page

Lek. dent.

BOGDAN DMOCHOWSKI

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. Od ponad 35 lat z sukcesem wykonuje zabiegi z zakresu protetyki, implantoprotetyki i stomatologii estetycznej.

Właściciel kliniki Bodent, w której oprócz pracy klinicznej odpowiada za nadzór i koordynację leczenia oraz rozwój naukowy zespołu. Wykładowca i uczestnik renomowanych konferencji oraz kursów z zakresu nowoczesnej protetyki, implantoprotetyki, a także stomatologii cyfrowej.

 

W 2016 roku ukończył Implant Continuum Education NYU CD&0515&CEIA Advanced program form Implantology and Oral Rehabilitation.

 

Od ponad 20 lat prowadzi specjalistyczne kursy dla lekarzy dentystów z zakresu odbudowy protetycznej i wykorzystania nowych technologii cyfrowych w stomatologii. Praktyk z bogatym portfolio własnych przypadków klinicznych.

BODZIO.jpg

W DENTAL EXPERTS ACADEMY UCZĘ

01

Protetyka od A do Z

- Kompendium wiedzy z odbudów protetycznych stałych

02

Protetyka nie musi być trudna

- POZIOM 1

03

Protetyka nie musi być trudna

- POZIOM 2

ZAREZERWUJ

Zainwestuj w siebie. Zapraszam!

POLECAM

Zapisz się na listę rezerwową

Dziękujemy za przesłanie!

Administratorem Państwa danych osobowych jest - Usługi Protetyczne Andryskowski Jerzy z siedzibą w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 9, 80-246, zwane dalej Dental Experts. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności oraz Klauzulą Informacyjną - "RODO".

Dental Experts Media

ul. Obrońców Westerplatte 32B, 80-317 Gdańsk

tel.: +48 797 300 024

bottom of page