top of page
Stomatologia laserowa

ABC STOMATOLOGII LASEROWEJ CZ. 1

SZCZEGÓŁOWY

OPIS

KURSU

Lasery w stomatologii to pierwszy taki kurs, dzięki któremu lekarze zainteresowani nowoczesnym, skutecznym i przewidywalnym leczeniem, będą mogli włączyć do swojego zakresu usług procedury z wykorzystaniem najnowszych technologii laserowych.

Głównym celem spotkania jest wdrożenie nowych zastosowań, poszerzenie wiedzy teoretycznej i podniesienie poziomu umiejętności praktycznych.

Szkolenie uwzględnia najnowsze sposoby i możliwości zminimalizowania wystąpienia powikłań związanych z użyciem laserów oraz wprowadza uczestników w świat stomatologii laserowej krok po kroku.

Opis

CZĘŚĆ

PRAKTYCZNA

Część warsztatowa pozwala na utrwalenie zdobytej wiedzy teoretycznej dzięki ćwiczeniom praktycznym na modelach zwierzęcych. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z użyciem laserów diodowych oraz erbowych, by dać pełny obraz możliwości współczesnej stomatologii laserowej.

01.png
Część praktyczna

PROGRAM KURSU

9.00 - 10.00 Podstawy fizyki laserowej i zasady bezpieczeństwa pracy z laserem

10.00 - 10.45 Interakcje lasera diodowego i erbowego z tkankami

10.45 - 11.00 Przerwa kawowa

11.00 - 13.00 Zastosowanie lasera diodowego i erbowego w różnych porceduarch (protokoły podstawowe)

13.00 - 14.00 Przerwa obiadowa

14.00 - 18.00 Część praktyczna

Program

WYKŁADOWCA

14.jpg

Dr n.med. MARTA MACIAK

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. W 2007 roku uzyskała specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. W latach 2004-2009 pracowała w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a w 2009 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie dermatologii. W 2019 roku otrzymała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej, Cerificate of International Fellowship Academy of Laser Dentistry (ALD) oraz Proffesional Diploma in Advanced Laser Dentistry (BAIRD).

 

Jest Prezesem Academy of Laser Dentistry Study Club Poland, członkiem Academy of Laser Dentistry (ALD) oraz prezesem AMERIAA Poland (American Aesthetic Association). Zasiada w radzie naukowej czasopisma PREVENTION. Autorka wielu publikacji. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy w Polsce i na świecie w dziedzinie stomatologii estetycznej, medycyny estetycznej i zastosowania laserów, zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej.

Wykładowca

ZAPEWNIAMY

  • Kameralną 7 osobową grupę, co gwarantuje doskonałą komunikację z prowadzącym.

  • Indywidualne, w pełni wyposażone stanowisko składające się z unitu ćwiczebnego z fantomem.

  • Materiały szkoleniowe wykorzystywane w trakcie kursu.

  • Solidną porcję ćwiczeń praktycznych.

  • Nowoczesne sale szkoleniowe wraz z własną salą fantomową.

  • Brunch, obiad oraz przerwy kawowe w wersji również w wersji vege oraz bezglutenowej

  • Faktury, dyplomy uczestnictwa oraz punkty edukacyjne

Zapewniamy

ul. Obrońców Westerplatte 32B, 80-317 Gdańsk

tel.: +48 797 300 024

bottom of page